Kontakt

Nasz Facebook

Facebook Hospicjum

Z życia hospicjum

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Archiwum
Festyn,festyn,festyn! PDF Drukuj EmailTradycji stało się zadość.

16 czerwca dzwon na nowym polickim kościele wybił w południe „Anioł Pański”,a na placu, naprzeciwko centrum handlowego KINGA, zaczął się tradycyjny doroczny i kolejny festyn motocyklowy, organizowany przez Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów w Policach. Wszystko dzięki uprzejmości Spółdzielni Mieszkaniowej ODRA, która plac udostępniła i pieniędzy nie chciała.

Więcej…
 
Powołanie komitetu budowy. PDF Drukuj Email

Już od rana rozśpiewana całą duszą gromadka członków i wolontariuszy Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów w Policach krzątała się w sali bankietowej Ochotniczej Straży Pożarnej w Tanowie.
Był dzień roku pańskiego 2012,21 kwietnia godzina 8 i 30 minut.
Obiekt strażacki położony między drogą z wielkiego świata do Tanowa, a pobliskim lasem zachęcał gościnnością otwartych na oścież drzwi i wskazaniem drogowskazu umocowanym na kozaku,to tu za ta strzałką idąc gościu trafisz do celu.
A w salce same smakołyki,dostojne członkinie,dostojni

Więcej…
 
Targi polsko-niemieckie w Policach. PDF Drukuj Email

21 kwietnia, jak co roku uczestniczyliśmy w targach polsko-niemieckich w Policach. Sygnalizowaliśmy mieszkańcom powiatu polickiego i wystawcom, że zawsze jesteśmy do ich dyspozycji. Przez dwa dni targów, sytuując stoisko tuż przy wejściu do polickiej hali sportowo wystawienniczej, prezen

Więcej…
 
Wolontariusz 2012 PDF Drukuj Email

Kolejna nagroda dla wolontariusza Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów.
W corocznym konkursie " Pomaganie wzmacnia " został wyróżniony Pan Andrzej Budnik .
Pan Andrzej pomagał i wspierał personel medyczny w wizytach u chorych, miał pieczę nad sprzętem medycznym, zaopatrywał nim rodziny, ofiarnie uczestniczył w organizowaniu imprez, festynów i wystaw. Niejednokrotnie sam fizycznie transportował i montował łóżka i sprzęt w domu chorego. W nagłych sytuacjach zawsze jest do dyspozycji pracownika biura hospicjum.

Więcej…
 
Klasa wolontarystyczna w Gimnazjum nr.3 w Policach PDF Drukuj Email

24 lutego tego roku z inicjatywy Dyrektora Gimnazjum nr.3,doszło do podpisania porozumienia pomiędzy Gimnazjum,Hospicjum Królowej Apostołów i Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Policach.
Gimnazjum reprezentował Dyrektor Artur Zagórski, Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów Prezes Aleksandra Mazur, Ośrodek Pomocy Społecznej Kierownik Gabriela Doba.

Więcej…
 
Mam haka na raka !!! PDF Drukuj Email

Wolontariusze ze Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów dnia 2 lutego 2012 wzięli udział w zorganizowanym przez Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach, happeningu w ramach ogólnopolskiego programu "Mam haka na raka" Ideą i celem akcji było przybliżenie tematu profilaktyki nowotworowej.

 

 
Wizyta w koszalińskim hospicjum PDF Drukuj Email

27 stycznia 2012 uczestniczyli_my w szkoleniu organizowanym przez Koszalińskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych. Przy tej okazji zaplanowali_my wizytę w Hospicjum Stacjonarnym im. _w Maksymiliana Kolbego w Koszalinie .Spotkanie z osobami,które tak jak my podjęły się bezinteresownej pomocy chorym, cierpiącym i umierającym stanowi kolejny bodziec do dalszych wzmożonych wysiłków w tworzeniu hospicjum stacjonarnego w Tanowie.

 

 

 

 
«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»

Strona 5 z 7