Kontakt

Nasz Facebook

Facebook Hospicjum

Z życia hospicjum

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Archiwum
Dzień Profilaktyki PDF Drukuj Email

 

24.01.2013 r.Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów wzięło  udział w " Dniu Profilaktyki", w ramach Ogólnopolskiego Programu dla Młodzieży " Mam haka na raka".

Imprezę zorganizował Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach .

 

Więcej…
 
Mam haka na raka 2013 PDF Drukuj Email

 

 

Po raz drugi Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów włączyło się w Ogólnopolski Program dla Młodzieży " Mam haka na raka", organizowany przez Polską Unię Onkologii.

 

 

 

Więcej…
 
Czy zdrowa rozmowa pomaga leczyć? PDF Drukuj Email

IX Kampania"Hospicjum to też życie", kolejna edycja spotkania.

"Czy zdrowa rozmowa pomaga leczyć? Rola jakości komunikacji w relacji środowisko medyczne-pacjent-rodzina pacjenta" to temat debaty zorganizowanej przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA - Poland i Fundację Hospicyjną.

 

 

Więcej…
 
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza PDF Drukuj Email

 

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

5 grudnia 2012 roku.

Święto Wolontariusza było okazją do spotkania młodych i nieco dojrzalszych działaczy wolontariatu.

Młodzi, by dostrzegli osoby z doświadczeniem życiowym. Starsi, by mogli  przekazać swoją wiedzę o sprawach zawodowych, swoim życiu i społecznej działalności.

 

Więcej…
 
Wigilia 2012 PDF Drukuj Email

 

Kolejna wigilia Bożonarodzeniowa miała miejsce 18 grudnia 2012 roku.O godzinie 17.30 wolontariusze, lekarze,pielęgniarki, pracownicy i osoby wspierające działania hospicjum spotkali się w siedzibie przy ulicy Grunwaldzkiej w Policach.

Więcej…
 
Podsumowanie Marszu PDF Drukuj Email

 

 

Marsz ma swoją metę.Ten marsz miał metę szlachetną i podniosłą

W miesiąc po słynnym marszu przez całe Police "Maszerujemy na Budowanie Hospicjum w Tanowie",  we czwartek 25 października 2012 r  młodzież z Gimnazjum nr 3  wraz ze Stowarzyszeniem Hospicjum Królowej Apostołów, oraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej, zaprosiła do Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach, na uroczystą galę, uczestników i sponsorów marszu.

 

Więcej…
 
Ognisko PDF Drukuj Email

 

W czwartek 27 września 2012 roku po południu,na terenie przeznaczonym pod budowę przyszłego hospicjum stacjonarnego w Tanowie, spotkali się uczestnicy, a przede wszystkim organizatorzy akcji sprzed tygodnia ”Maszerujemy na budowanie. Budujemy hospicjum stacjonarne w Tanowie”


 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia»

Strona 3 z 7