Podsumowanie Marszu PDF Drukuj Email

Marsz ma swoją metę.Ten marsz miał metę szlachetną i podniosłą

W miesiąc po słynnym marszu przez całe Police "Maszerujemy na Budowanie Hospicjum w Tanowie",  we czwartek 25 października 2012 r  młodzież z Gimnazjum nr 3  wraz ze Stowarzyszeniem Hospicjum Królowej Apostołów, oraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej, zaprosiła do Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach, na uroczystą galę, uczestników i sponsorów marszu.

W czasie miłej, serdecznej i spontanicznej  imprezy wręczono dyplomy uczestnikom i sponsorom marszu. Honory gospodarzy pełnili nauczyciele i uczniowie Gimnazjum nr 3  w Policach.

Uroczystość została uświetniona koncertem zespołu "Swing Lovers" który podbił gusty publiczności.

Na deser goście delektowali się tortem,wielkości projektu przyszłego  budynku hospicjum  stacjonarnego w Tanowie.

Ogromny kontur z kremu i pianki  został zjedzony z apetytem, pospolitym łakomstwem i  mlaskaniem.

Dziękujemy wszystkim,którzy ciągle są z nami i  wspomagają  budowanie.

Dziękujemy młodzieży, która poświęciła swój czas,by zrobić coś więcej, niż wymagają od nich  nauczyciele i program szkolny.Wielkie uznania dla nich.

Nie trudno udowodnić,że ludzie słabsi i chorzy są obok nas i ich los jest bliski nam.

By zrozumieć siebie musimy, zrozumieć drugiego człowieka.

S.W.