Jubileusz - Pięć lat hospicjum PDF Drukuj Email

W sobotę 5 listopada 2011 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach wraz z zaproszonymi gośćmi obchodziliśmy PIĘĆ LAT naszej działalności.
Jak szybko mija czas. Pamiętamy wszyscy jak zaczynaliśmy naszą działalność, niewiele osób o nas wiedziało.Naszą postawą i zaangażowaniem staraliśmy się zdobyć zaufanie.

Czy nam się udało? Mamy nadzieję, że tak. Na naszą uroczystość przybyło dużo gości. Składali nam życzenia prawdziwe od serca, a nasze serca rosły. Dostaliśmy też piękne kwiaty i prezenty.
Niespodziankę sprawiła nam nasza Prezes p. Ola Mazur, przedstawiając zespół hospicjum zebranym gościom .Każdemu wręczyła ANIOŁA, najlepiej symbolizującego nasze zadania przy Chorych i Ich rodzinach. Byliśmy bardzo wzruszeni i szczęśliwi. Choć nikt z nas w hospicjum nie jest dla splendoru i nagród to przecież cieszy,kiedy szef docenia naszą posługę.
Potem był koncert zespołu Ryszarda Leoszewskiego, na którym zaprezentował utwory ze swojej nowej płyty. Myślę, że była to przysłowiowa kropka nad i. Po części oficjalnej była to chwila relaksu i refleksji przy poetyckim koncercie.
Na koniec zaprosiliśmy gości na poczęstunek, sponsorowany przez policki oddział Banku BGŻ. Przy tej okazji mogliśmy już prywatnie porozmawiać z naszymi gośćmi, odpowiedzieć na pytania dotyczące naszej pracy. Impreza udała się . Zobaczyliśmy, że nasza praca i posługa jest dobrze oceniana i jest to dla nas zastrzyk energii.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY NAS WSPIERAJĄ!!!