Festyn w Policach PDF Drukuj Email

W dniu 11 czerwca 2011 odbył się doroczny festyn, który miał na celu zaprezentowanie naszej działalności mieszkańcom Polic i zebranie pieniądzy na działalność hospicjum.

W tym roku, dzięki uprzejmości SM Odra impreza odbyła się na placu naprzeciw "Kingi" , dzięki temu dopisała nam frekwencja. Wszyscy, taką mamy nadzieję, bawili się dobrze. Były atrakcje dla dzieci ,występy grupy klaunów, konkursy plastyczne, malowanie twarzy. Zaprezentowały się lokalne zespoły z Powiatu Polickiego, a gwiazdą programu był zespół Fortepian. Ale i tak najchętniej wszyscy brali udział w loterii, bo u nas wszystkie losy wygrywają. Kto miał ochotę na większe emocje mógł przejechać się na super motorze, bo jak co roku przyjechali uatrakcyjnić naszą imprezę motocykliści z Clubu Cruiser. Na zgłodniałych czekała pyszna grochówka.

Czekamy na Was w przyszłym roku w czerwcu,mamy nadzieję że pogoda dopisze ,będziemy się bawić dobrze .