Czesław Mozil zaśpiewał specjalnie dla naszego Hospicjum. PDF Drukuj Email

We wtorek, 24 maja 2011 o godzinie 19:00 w Hotelu Dobosz odbył się koncert Czesława Mozila zorganizowany przez policki Lions Club. Artysta całkowicie zrezygnował z wynagrodzenia, jego występ był w pełni charytatywny, co wcale nie zdarza się tak często.
Publiczność licznie zgromadzona na koncercie bawiła się doskonale.
Czesław jest  miłym, bezpośrednim i bardzo dowcipnym człowiekiem. W ten szczególny wieczór był jednym z nas naszym wolontariuszem. Doceniając wielki , całkowicie bezinteresowny gest artysty Stowarzyszenia nadało Czesławowi Mozilowi tytuł Pierwszego Wolontariusza. Dochód ze sprzedaży biletów na  koncert, a cieszył się wielkim powodzeniem w Policach, zasili konto budowy hospicjum stacjonarnego w Tanowie.
Podczas występu chorych będących pod opieką naszego Stowarzyszenia wsparł również policki oddział banku BGŻ przekazując na budowę czek na kwotę 3000 zł