Po koncercie. PDF Drukuj Email

Zespół Feel zagrał dla naszego hospicjum. Przygotowań było bardzo dużo. Stowarzyszenie nie organizowało jeszcze takiej imprezy.  Panowie ,Piotr Kołacki, Andrzej Rogowski  i Tomasz Kartanowicz, mający doświadczenie w organizacji koncertów charytatywnych, przeprowadzili nas przez okres przygotowań, a także poprowadzili licytacje i koncert wraz z Dorotą Szpetkowską , dziennikarką TVP.

Do przygotowań dołączyli uczniowie z Gimnazjum nr 3. i  Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży.

Przed zespołem Feel  wystąpili : Monika MoNa Wierciak,  Paulina Woźniak wraz z grup taneczną szkoły Dance Factory  oraz zespół Art Crew.

W trakcie imprezy , wolontariusze przekazywali  informacje na temat profilaktyki chorób nowotworowych, uczestnicy odwiedzali  stoisko Read-Gene S.A.Centrum Badawczo-Rozwojowego Genetycznych Badań Nowotworów Złośliwych, badali pojemność płuc na stoisku Sanepidu, a także odwiedzali punkt MK Fizjoterapi.

Głodni posilali się na stoisku z ciastami pieczonymi przez wolontariuszki.

Koncert odbył się dzięki wspaniałym sponsorom. Dziękujemy bardzo.Zabawa była świetna, a dochód 11 395 zł, zasilił konto budowy hospicjum.