Licytacje PDF Drukuj Email

Koncert zespołu Feel już dzisiaj.

>>https://www.facebook.com/202552433110627/videos/1290795600952966/<<

Nowe dary na licytację.

Paraolimpijczyk , wioślarz Michał Gadowski, przekazał koszulkę z podpisem na licytację.

Rowerek biegowy dla dzieci ufundowany przez sklep rowerowy Góral w Policach , na licytację.

Kompozycja kwiatowa wykonana przez dzieci z Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Policach.

Biżuteria od prywatnych darczyńcow.

Do licytacji dołączyła się kwiaciarnia Arabeska i Hotel Dobosz

Zawodnik Lecha Poznań ,Marcin Robak ufundował koszulkę z podpisami całej kadry Lecha Poznań.

Wylicytować można piłki z podpisami piłkarzy Pogoni Szczecin.
Mistrzynie i zdobywczynie Pucharu Polski, siatkarki Chemika Police również podpisały piłki .Dziękujemy dyrektorowi zarządząjącemu i menagerowi zespołu siatkarek panu Radosławowi Aniołowi za pomoc.

Pan Piotr Kołacki wiezie prosto z Warszawy, koszulkę z podpisami Lewandowskiego i zawodników kadry Polski z meczu Polska -Dania, która będzie licytowana w czasie koncertu Feela.

Zawodnicy Pogoni podpisali piłki na licytację, która odbędzie się  w trakcie koncertu Feel.

.

Licytować można  vouchery na paczki z kosmetykami.