Zaduszki 2015 PDF Drukuj Email

Pierwsza niedziela po Wszystkich Świętych,8 listopada 2015 roku, to termin kolejnego spotkania OSIEROCONYCH. W roku 2015 pożegnano 62 osoby. Tradycyjnie msza w kościele pod wezwaniem Kazimierza Królewicza w Policach o godzinie 9.30 zgromadziła wszystkie „ Rodziny Osierocone”. Celebrans wymieniając intencje mszalną wymienia imiona i nazwiska wszystkich podopiecznych, którzy odeszli w tym roku.

Po mszy św. w domu parafialnym, tradycyjne spotkanie ze wszystkimi rodzinami, poczęstunek z ciast własnego wypieku pań wolontariuszek hospicyjnych. Spotkanie jest zawsze okazją by lepiej się poznać i być może zachęcić do współpracy w działaniach Hospicjum. Jest okazja by w czasie spotkania podzielić się swoim świadectwem pracy w hospicjum, zaprosić na spotkanie z psychologiem hospicyjnym, wytłumaczyć trudny niekiedy do udźwignięcia proces wychodzenia z żałoby.