Kontakt

Nasz Facebook

Facebook Hospicjum

Z życia hospicjum

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Kolejne licytacje PDF Drukuj Email

Zapraszamy do charytatywnej licytacji koszulki reprezentacyjnej Australii z Igrzysk Olimpijskich w Londynie, z autografami reprezentacji!!!
Aukcja na stronie: http://www.ebay.pl/itm/Australia-volleyball-national-team-T-shirt-autographs-CHARITY-AUCTION-/281175877627

 

Zapraszamy do charytatywnej licytacji koszulki reprezentacji Danii!!! Środki uzyskane z aukcji zostaną przeznaczone na wyposażenie sali operacyjnej oddziału onkologii IMiD w Warszawie oraz budowę Hospicjum w Policach. Serdecznie zapraszamy do udziału!!!
Aukcja na stronie: www.ebay.pl/itm/Denmark-volleyball-national-team-T-shirt-CHARITY-AUCTION-/281173819469


 

Ruszyła kolejna charytatywna licytacja! Możecie w niej wylicytować koszulkę reprezentacyjną zawodników Islandii!!! Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału!!!

Aukcja na stronie: www.ebay.pl/itm/Iceland-national-volleyball-team-T-shirt-CHARITY-AUCTION-/281175975672


Zapraszamy do charytatywnej licytacji koszulki reprezentacji Rumunii!!! Środki uzyskane z aukcji zostaną przeznaczone na wyposażenie sali operacyjnej oddziału onkologii IMiD w Warszawie oraz budowę Hospicjum w Policach. Serdecznie zapraszamy do udziału!!!
Aukcja na stronie: http://www.ebay.pl/itm/ROMANIA-volleyball-national-team-T-shirt-CHARITY-AUCTION-/281174416240

 

Zapraszamy do charytatywnej licytacji koszulki Pawła Zagumnego! Środki uzyskane z aukcji zostaną przeznaczone na wyposażenie sali operacyjnej oddziału onkologii IMiD w Warszawie oraz budowę Hospicjum w Policach. Serdecznie zapraszamy do udziału!!!
Aukcja na stronie: www.ebay.pl/itm/Koszulka-Paw-a-Zagumnego-LICYTACJA-CHARYTATYWNA-/281171436670

 

 


Zapraszamy do charytatywnej licytacji 2 siatkarskich koszulek:
- Emanuele Birarelli, Itas Diatec Trentino (koszulka po lewej str.)
- Valerio Vermiglio, zawodnika Zenitu Kazań (koszulka po prawej)
Środki uzyskane z aukcji zostaną przeznaczone na wyposażenie sali operacyjnej oddziału onkologii IMiD w Warszawie oraz budowę Hospicjum w Policach. Serdecznie zapraszamy do udziału!!!
Aukcje: Valerio Vermiglio
www.ebay.pl/itm/T-shirt-Valerio-Vermiglio-CHARITY-AUCTION-/281176507025
Emanuele Birarell
www.ebay.pl/itm/T-shirt-Emanuele-Birarelli-CHARITY-AUCTION-/281176503832
Zapraszamy do charytatywnej licytacji koszulki reprezentacyjnej Wytze Kooistry!!! Środki uzyskane z aukcji zostaną przeznaczone na wyposażenie sali operacyjnej oddziału onkologii IMiD w Warszawie oraz budowę Hospicjum w Policach. Serdecznie zapraszamy do udziału!!!
Aukcja na stronie: www.ebay.pl/itm/T-shirt-Wytze-Kooistra-CHARITY-AUCTION-/281173817400