Licytacja koszulek PDF Drukuj Email

Dalszy ciąg aukcji charytatywnej.

Zapraszamy do aukcji koszulki REPREZENTACJI NORWEGII

Norwegian National Volleyball Team T-shirt - CHARITY AUCTION

cgi.ebay.pl

Norwegian National Volleyball Team T-shirt - CHARITY AUCTION in Sport i Turystyka, Odzież sportowa, Koszulki | eBay

Zapraszamy do charytatywnej licytacji koszulki reprezentacyjnej Giacomo Sintiniego!!! Środki uzyskane z aukcji zostaną przeznaczone na wyposażenie sali operacyjnej oddziału onkologii IMiD w Warszawie oraz budowę Hospicjum w Policach. Serdecznie zapraszamy do udziału!!!
Aukcja na stronie: www.ebay.pl/itm/T-shirt-Giacomo-Sintini-CHARITY-AUCTION-/281171464862

Właśnie ruszyła licytacja koszulki zespołu PGE Skra Bełchatów wraz z podpisami zawodników sezonu 2012/13. Środki uzyskane z aukcji zostaną przeznaczone na wyposażenie sali operacyjnej oddziału onkologii IMiD w Warszawie oraz budowę Hospicjum w Policach. Serdecznie zapraszamy do udziału!!!
Aukcja na stronie: http://www.ebay.pl/itm/Koszulka-Skry-Be-chatow-z-podpisami-zawodnikow-Aukcja-Charytatywna-/281174460892?